Bitcoin SV (BSV)

Bitcoin sv (bsv)

Bitcoin SV

Kripto para birimi olan Bitcoin SV, CoinGeek Mining’in sponsorluğunu yaptığı Bitcoin SV projesi, Craig Wright’ın sahibi olduğu nChain tarafından özel olarak tasarlanarak, 16 Ağustos 2018 tarihinde tanıtılmıştır. Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ile ikinci bir kripto para birimi olarak piyasaya giriş yapan Bitcoin SV’nin en temel amacı Bitcoin’in orijinal ilkelerine sadık kalmaktır. Bitcoin SV’nin isminde bulunan ‘SV’ kısaltması ‘Satoshi’nin Vizyonu’ anlamına gelmektedir. Bitcoin SV’nin kısaltması BSV olarak tanımlanmıştır.

Bitcoin SV hızlı bir çıkış yakalarken, şimdiden kripto para piyasanın en büyük on kripto parasından biri haline gelmiştir.

Bitcoin SV Madenciliği

Bitcoin SV madenciliği, oldukça uygun kazanç oranlarına sahiptir. Bitcoin madenciliğinde son dönemde yaşanan kâr sorunları sonrasında, Bitcoin SV madencilere yeni bir alternatif sunuyor. Ayrıca Bitcoin SV ile ilgili piyasa değerlendirmesi yaparsak Bitcoin Cash’e yaklaştığını söyleyebiliriz

Bitcoin SV Nasıl Alınır

En popüler kripto para birimi olan Bitcoin SV’yi kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. Bitcoin SV alım ve satım işlemi için Türkiye’nin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1-    Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.

2-    Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak.

3-    Bu kısımda sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin

4-    ‘Hesap Onay Yönetimi' bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.

5-    Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa TRY yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT veya papara kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

6-    Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında BSV’ye tıklayın.

7-    BSV alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Bitcoin SV ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Bitcoin SV Ne Kadar

2019 Mayıs ayı itibarıyla 195 dolar seviyesine kadar yükselen Bitcoin SV, ortaya çıktığı günden bu güne en yüksek seviyeyi gördü. Bitcoin SV bu yazıyı hazırladığımız zamanda ise (28.07.2019) 150 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Bitcoin SV Fiyat

Yaşadığı fiyat dalgalanmalarıyla kısa sürede birçok yatırımcının dikkatini çeken Bitcoin SV, her geçen gün yatırımcı sayısını artırmaya devam ediyor. Bitcoin SV fiyatı,  bu yazıyı yazdığımız zamanda (28.07.2019) 150 dolar seviyesinden hareket ediyor. Bitcoin SV, satın almak istiyorsanız hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden BSV seçerek belirlediğimiz sayıda BSV satın alımı yapabilirsiniz.

1 Bitcoin SV Kaç TL

Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ile ikinci bir sanal para birimi olarak ortaya çıkan Bitcoin SV, ortaya çıktığı ilk günden beri yaşadığı sert fiyat dalgalanmalarıyla yatırımcıların dikkatini çekti. 1 Bitcoin SV Kaç TL olarak değerine baktığımızda bu yazıyı yazdığımız zamanda (28.07.2019) 852 TL seviyesinde hareket ettiğini görüyoruz. Bitcoin SV sahibi olmak artık çok kolay. Hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye oluyoruz. Borsa menüsünden BSV seçerek istediğiniz sayıda BSV alımı yapabilirsiniz.

Bitcoin SV Kaç Dolar

2019 Mayıs ayında 195 dolar seviyesine kadar yükselerek tarihi rekor kıran BSV, bugün hala fiyat dalgalanmalarına devam ediyor. Bitcoin SV bu yazıyı hazırladığımız zamanda (28.07.2019) 150 dolar seviyesinden işlem görürken; dünkü fiyatına göre ise yüzde 8 aşağıda hareket ediyor. www.bitci.com'a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden BSV seçip belirlediğiniz miktarda Bitcoin SV alımı yapabilirsiniz.

Bitcoin SV Satın Al

Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ile ikinci bir sanal para birimi olarak 2018 yılının ikinci çeyreğinde ortaya çıkan Bitcoin SV’ye sahip olmak isterseniz kripto para borsalarından alım ve satım işlemi yapabilirsiniz. Bitcoin SV sahibi olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kullanımı bakımından en kolay kripto para borsası www.bitci.com sizleri bekliyor olacak.

Bitcoin SV Borsası

Kripto para borsalarında yapılan işlem sayısı ve hacimleri her geçen gün artarken; bu talebe oranla kripto para borsalarının sayıları da artmaktadır. Bitcoin SV’ye yatırım yapmak isteyen yatrıımcılar bu kripto para borsalarını kullanarak BSV satın alabilirler. Güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com'a ek bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra belirlediğiniz miktarda kripto para alabilirsiniz.

Bitcoin SV Grafik

Bitcoin SV’ye yatırım yapan ya da yatırım yapmayı düşünen yatırımcıların öncesinde Bitcoin SV grafiklerini incelemeleri faydalarına olacaktır. BSV’nin geçmiş fiyat hareketlerini, dip ve zirve noktalarını görerek ona göre yatırım zamanınızı daha net belirleyebilirsiniz.

Bitcoin SV Türkiye

Kripto paraların ortaya çıktığı ilk günden bu güne yatırımcı sayısı artarken, kripto para birimleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de oldukça ilgi gördü. Aynı şekilde Bitcoin SV Türkiye’de işlem görmeye başladı. Kripto para borsalarında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Bitcoin SV'yi Türkiyede güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com'dan satın alabilirsiniz.

Bitcoin SV Analiz

Yatırım dünyasında yapılan analizlerin hayati önemde olduğunu hatırlatarak; aynı şekilde kripto para dünyasıyla ilgili yapılan analizlerin de yatırımcılar için oldukça önemli olduğunu belirtelim. Bitcoin SV’ye yatırım yapmayı planlayan yatırımcıların Bitcoin SV analizlerini yakından takip ederek yatırım kararı almaları faydalarına olacaktır.

Bitcoin SV Nasıl Üretilir

Bitcoin Cash ağında yaşanan hard fork ile ikinci bir kripto para birimi olarak piyasaya giriş yapan Bitcoin SV, madencilik yoluyla üretilmektedir. Bitcoin madenciliğinde son dönemde yaşanan kâr sorunları sonrasında, Bitcoin SV madencilere yeni bir alternatif sunuyor.

Bitcoin SV Forum

Kripto para birimlerine olan ilginin artmasıyla forum sitelerinde de daha fazla konuşulmaya başlandı. Bitcoin SV Forum sitelerinde de konuşulmaya devam ediyor. Yatırımcılar forum sitelerinde fikir alış verişinde bulunarak yatırım kararı alabiliyorlar. 

Bitcoin SV Haber

Kripto para dünyasıyla ilgili haberlerin ve son gelişmelerin kripto paraların fiyatları üzerinde ne kadar etkili olduğunu düşünürsek, bu haberleri takip etmenin de ne kadar önemli olduğunu kavrayabiliriz. Bitcoin SV haberlerini ve piyasayla ilgili son gelişmeleri takip etmeniz yatırımlarınız üzerinde etkili olacaktır.

Bitcoin SV Nereden Alınır

Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Bitcoin SV ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum