Cardano

Cardano

Cardano

Kripto para piyasasının en dikkat çeken projelerinden biri olan Cardano, merkezi olmayan uygulamalar için dağıtılmış bir hesaplama platformu ve ekosistemdir. Cardano’nun sembolü ADA olarak belirlenmiştir.

Cardano, Charles Hoskinson’ın bir projesi olarak ortaya çıktı. Hoskinson, Ethereum ve Bitshares’in kurucu ortağıydı ve Ethereum projesini daha fazla geliştirme anlaşmazlıklarından dolayı bırakmak zorunda kalmıştır.

Cardano platformu, yenilikçi teknoloji Blockchain sistemlerinin bilinen bütün problemlerini, en önemlisi ise ölçeklenebilirlik, birlikte çalışabilirlik ve esnekliği çözme sebebiyle yaratılmıştır.

Cardano Madenciliği

Cardano’nun madenciliği yapılamamaktadır. Cardano platformundaki token’lar madencilik yapılarak çıkarılamaz.

Cardano Nasıl Alınır

En popüler kripto para birimi olan Cardano’yu kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. Cardano alım ve satım işlemi için Türkiye’nin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1-    Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.

2-    Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak.

3-    Bu kısımda sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin

4-    ‘Hesap Onay Yönetimi' bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.

5-    Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa TRY yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT veya papara kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

6-    Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında ADA’ya tıklayın.

7-    ADA alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Cardano ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Cardano Ne Kadar

Geleceği en parlak sanal para birimlerinden biri olarak gösterilen Cardano, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (28.07.2019) 0.05 dolardan işlem görüyor.  Sanal para birimi Cardano’nun değeri dünkü fiyatına göre ise yüzde 1.46 yükselmiş görünüyor.

Cardano Fiyat

Sanal para piyasasında kısa bir geçmişe sahip olmasına rağmen en çok işlem gören ilk 10 kripto para arasında bulunan Cardano, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (28.07.2019) 0.05 dolar seviyesinde hareket ederken düne göre fiyatı yüzde 1.46 oranında yukarıda bulunuyor. Cardano satın almak istiyorsanız hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden ADA seçerek belirlediğimiz sayıda ADA satın alımı yapabilirsiniz.

1 Cardano Kaç TL

Kripto para birimi Cardano’nun TL değerine baktığımızda, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (28.07.2019) yüzde 1.20 yükselişle 0.34 dolardan işlem görüyor. Cardano sahibi olmak artık çok kolay. Hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye oluyoruz. Borsa menüsünden ADA seçerek istediğiniz sayıda ADA alımı yapabilirsiniz.

Cardano Kaç Dolar

Kripto para piyasasının en dikkat çeken projelerinden biri olan Cardano, bu yazıyı hazırladığımız zamanda (28.07.2019) 0.05 dolar seviyesinde bulunurken; dünkü değeri ile kıyasladığımızda ise yüzde 1.46 yukarıda işlem görüyor. www.bitci.com'a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden ADA seçip belirlediğiniz miktarda Cardano alımı yapabilirsiniz.

Cardano Satın Al

Kripto para piyasasıyla ilgilenen ve Cardano satın almak isteyen yatırımcılar kripto para borsalarından alım ve satım işlemini gerçekleştirebilirler. Cardano sahibi olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kullanımı bakımından en kolay kripto para borsası www.bitci.com sizleri bekliyor olacak.

Cardano Borsası

Kripto para birimlerine ilginin artmasıyla beraber, kripto para borsalarının da sayıları artmıştır. Cardano satın almak isteyen yatırımcılar bu kripto para borsalarını kullanarak işlem yapabilirler. Güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com'a ek bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra belirlediğiniz miktarda kripto para alabilirsiniz.

Cardano Grafik

Kripto para birimi Cardano’ya yatırım yapmayı düşünen yatırımcıların yatırım yapmadan önce Cardano grafik üzerinden geçmiş datalarını incelemeleri faydalarına olacaktır. Yatırımcılar böylelikle daha sağlıklı bir şekilde yatırım kararı alabilirler.

Cardano Türkiye

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de kripto paralar yatırımcıların ve yatırımcı adaylarının dikkatini çekmiştir ve çekmeye devam etmektedir. Kripto para borsalarında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen Cardano'yu Türkiye’de güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com'dan satın alabilirsiniz.

Cardano Analiz

Cardano, Charles Hoskinson’ın bir projesi olarak ortaya çıkarken, Cardano için yapılan analizler fiyat dalgalanmaları sonrası daha değerli bir hal aldı. Yatırımcıların Cardano ile ilgili yapılmış analizleri takip etmeleri yatırım kararı almalarında faydalı olacaktır.

Cardano Forum

Forum siteleri yatırımcıların fikir alışverişi yapmalarına uygun bir ortam sağlarken; kripto para birimi Cardano’ya yatırım yapmak isteyen yatırımcılarda forum sitelerindeki fikir alış verişinden faydalanmaktadır.

Cardano Haber

Cardano, yeni yatırımcıların dikkatini çekerek yatırımcı sayısını artırırken, bu fiyat hareketlerinde kripto para dünyasında yaşanan yeni gelişmelerin ve haber akışlarının da etkisi olmuştur. Yani yatırımcıların haber akışlarını ve kripto para piyasasıyla ilgili yaşanan son gelişmeleri takip etmeleri oldukça kritik olabilir.

Cardano Nereden Alınır

Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden Cardano ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz.

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum