EOS

Eos

EOS

2017 senesinde özel şirket bloğu tarafından ortaya çıkarılan EOS,  web tabanlı uygulamalara benzeyen kurumsal blockchain yani blok zinciri uygulamaları geliştirilmesini sağlayan, ticari ölçekte merkezi bulunmayan uygulamalara destek veren bir işletim sistemidir. Fakat EOS hala büyük oranda kavramsal olduğundan, ICO Ethereum (ERC-20) üzerinde yürütülmektedir.

EOS üzerinde,  merkezi bulunmayan dünya genelinde projeler geliştiren ve destek veren şirketler EOS blok zincirinin sağladığı doğruluk, şeffaflık ve güvenlikten faydalanır.

EOS Madenciliği

EOS’un madenciliği yapılmazken, madencilik yerine blok üreticileri ağ oluştururken EOS tokenlar’ına blok üretecek ve ödüllendirilecekler. Blok üreticileri dPoS sistemi ile oylanacak.

EOS Nasıl Alınır

EOS’u kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. EOS alım ve satım işlemi için Türkiye’nin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1-    Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.

2-    Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak.

3-    Bu kısımda sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin

4-    ‘Hesap Onay Yönetimi' bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.

5-    Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa TRY yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT veya papara kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

6-    Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında EOS’a tıklayın.

7-    EOS alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden EOS ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

EOS Ne Kadar

İşletmelere yönelik blok zinciri yazılımları geliştiren Block.one, toplam 1.000.000.000 EOS’un yüzde 90’ının yatırımcılara satılacağı sanal para dağıtımı sürecini 26 Haziran 2017 tarihinde başlattı. Dijital para tarihi boyunca gerçekleşen en başarılı arzı yaparken, ortaya çıktıktan 30 gün içinde 250 milyon dolar değerinde EOS para sattı.

26 Haziran 2017 tarihinde 0,96 dolardan satışa çıkan EOS, 2018 yılı Nisan ayında 17 doların üzerine çıkarak tarihi rekorunu kırdı. EOS bu yazıyı hazırladığımız zamanda 4.24 dolardan işlem görüyor.

EOS Fiyat

0.96 dolar fiyatından satışa çıkan EOS, 17 dolar seviyesinin üzerine çıkarak bu güne kadarki en yüksek seviyesini gördü. EOS, bu yazıyı hazırladığımız zamanda 4.24 dolardan işlem görürken; düne göre ise yüzde 8 değer kaybetmiş görünüyor. Bitcoin satın almak istiyorsanız hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden EOS seçerek belirlediğimiz sayıda EOS satın alımı yapabilirsiniz.

1 EOS Kaç TL

2017 yılında özel şirket bloğu tarafından ortaya çıkarılan EOS, 2018 yılı Nisan ayında 17 doların üzerini görerek tarihi rekorunu kırdı.  1 EOS Kaç TL olarak baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (27.07.2019) 24 TL değerinde bulunuyor.

EOS sahibi olmak artık çok kolay. Hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye oluyoruz. Borsa menüsünden EOS seçerek istediğiniz sayıda EOS alımı yapabilirsiniz.

EOS Kaç Dolar

0.96 dolar fiyatından satışa çıkan EOS, daha sonra sert yükselişler yaşadı ve birçok yatırımcının dikkatini çekmeyi başardı. EOS Kaç Dolar olarak baktığımızda bu yazıyı hazırladığımız zamanda (27.07.2019) 4.24 dolar seviyesinde hareket ediyor. www.bitci.com'a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden EOS seçip belirlediğiniz miktarda EOS alımı yapabilirsiniz.

EOS Satın Al

2017 yılında özel şirket bloğu tarafından ortaya çıkarılan EOS, kripto para borsalarından alınabiliyor. EOS sahibi olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kullanımı bakımından en kolay kripto para borsası www.bitci.com sizleri bekliyor olacak.

EOS Borsası

Dijital para birimlerindeki sert fiyat dalgalanmaları sonrasında kripto para borsalarının da gün geçtikçe sayıları yükselmiştir. Sanal para dünyasına yatırım yapan yatırımcılar sanal para borsalarından alım ve satım yapabilirler.  Güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com'a ek bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra belirlediğiniz miktarda kripto para alabilirsiniz.

EOS Grafik

EOS’a yatırım yapan ya da yatırım yapmayı düşünen yatırımcılar, EOS’a ait geçmiş grafikleri inceleyerek yatırım yapma konusunda fikir sahibi olabilirler. Böylelikle fiyat dalgalanmaları ve dip ve zirve noktalarıyla ilgili bilgi sahibi olarak yatırımlarına yön verebilirler.

EOS Türkiye

EOS, dünyada olduğu gibi Türkiye’de de birçok yatırımcının ilgi odağı olmuştur ve yatırımcı sayısını her geçen gün artırmaya devam etmektedir.

Kripto para borsalarında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen EOS'u Türkiye’de güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com'dan satın alabilirsiniz.

EOS Analiz

EOS yatırımcıları, çeşitli web sitelerinde bulunan EOS ile ilgili analizleri takip ederek ve geçmiş dataları inceleyerek daha rahat ve güvenli bir şekilde yatırım yapabilirler. Özellikle isim yapmış analizleri takip etmek yatırımcıların faydasına olacaktır.

EOS Forum

EOS yatırımcıları özellikle sert fiyat hareketlerinden sonra forum sitelerinde daha aktif rol almaya başladı. Forum sitelerinde oluşturulan çeşitli başlıklarda fikir alış verişlerinde bulunuldu. Forum sitelerinde yer alan bu fikir alışverişleri yatırımcıların faydasına olsa da zaman zaman zarar verici bir şekle dönüşebileceği için dikkatli davranmakta fayda var.

EOS Haber

EOS, fiyat hareketleri üzerinde yaşanan dalgalanmalarda haberlerin ve son gelişmelerin etkisinin de bulunduğu aşikardır. Yatırımcıların güvenilir yerlerden sanal para dünyasına ait son gelişmeleri ve haber akışlarını takip etmeleri çok önemlidir.

 EOS Nereden Alınır

Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden EOS ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum