NEO

Neo

NEO

NEO, merkezi Şangay olan Onchain aracılığıyla geliştirilen ve başlangıçta Antshares olarak bilinen ancak sonrasında ismini NEO ile değiştiren bir sanal para birimidir. NEO, 2014 senesinde kurulurken, 2015 yılı Haziran ayında açık kod olarak GitHub’da yayınlandı. Kuruluşundan bu yana NEO ekibi kripto para piyasasının çok sayıda yükselişine ve düşüşüne tanık oldu.

NEO, yenilikçi teknoloji Blockchain yani blok zinciri kullanarak fiziksel mal varlıklarını dijital şekle dönüştürmek için kullanılıyor. Bunun yanında kendi kendine çalışabilen ve akıllı sözleşmeleri kullanan dağınık ağa da sahiptir. Bu bahsettiğimiz sebeple kripto para birimi NEO kendi ağına ‘akıllı ekonomi’ ismini vermiştir.

NEO, Blockchain yani blok zinciri teknolojisi ile merkeziyetsiz, güvenilir, şeffaf ve mali aracı kurumlar olmadan dijital varlık işlemleri yapılmasını sağlıyor. Yatırımcılar NEO blok zincirinde sahip olduğu varlıkları kaydedebilir, aynı zamanda ticaret yapabilir ve değişik türde varlıkların dolaşımını sağlayabilir. Ayrıca NEO’ya kayıt edilmiş tüm varlıklar yasal olarak da korunuyor.

NEO Madenciliği

Kripto para birimi NEO madenciliğinin amacı, ‘akıllı ekonomi’ ile ilgili bilgi vermesidir. Bunun dışında NEO madenciliğinin ilerlemesinin sebebiyle ilgili olarak; NEO’yu oluşturan ve oluşturanların fikirleri ve Segwit (Segrageted Wittness - ayrılmış tanıklık) söylenebilir.

NEO Nasıl Alınır

NEO kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. NEO alım ve satım işlemi için Türkiye’nin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1- Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.

2- Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak.

3- Bu kısımda sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin

4- ‘Hesap Onay Yönetimi' bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.

5- Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa TRY yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT veya papara kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

6- Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında NEO’ya tıklayın.

7- NEO alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden NEO ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

NEO Ne Kadar

Her kripto para biriminde olduğu gibi NEO’da da ortaya çıktığı günden bu güne sert fiyat hareketleri yaşanmıştır. NEO bu yazıyı hazırladığımız zamanda 11 dolar seviyesinde hareket ederken; dünkü fiyatına göre ise yüzde 1 aşağıda işlem yapıyor.

NEO Fiyat

Kendi ağına ‘akıllı ekonomi’ ismini vermiş olan NEO, sert fiyat hareketleri ile dalgalanırken 2018 yılı Ocak ayında 110 doların üzerine çıktı. Dijital para birimi NEO, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda ise 11 dolar seviyesinde işlem görüyor. NEO satın almak istiyorsanız hemen www.bitci.com'a herhangi bir ek ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden NEO seçerek istediğiniz sayıda NEO satın alımı yapabilirsiniz.

1 NEO Kaç TL

2014 senesinde kurulurken, 2015 yılı Haziran ayında açık kod olarak GitHub’da yayınlanan NEO’nun TL fiyatına baktığımızda; 1 NEO şu dakikalarda (30.07.2019) 62 TL seviyesinde hareket ediyor. NEO sahibi olmak artık oldukça kolay. www.bitci.com'a herhangi bir ek ücret vermeden üye olup; Borsa menüsünden NEO’yu seçerek istediğiniz sayıda NEO alımı yapabilirsiniz.

NEO Kaç Dolar

NEO ortaya çıktığı ilk günden beri sert fiyat hareketleri yaşarken;  NEO bu yazıyı hazırladığımız zamanda 11 dolar seviyesinde hareket ediyor. Aynı zamanda kripto para birimi dünkü fiyatına göre ise yüzde 1 değer kaybetmiş bulunuyor. www.bitci.com'a girip ek bir ücret ödemeden üye olarak; sonrasında borsa menüsünden NEO seçip istediğiniz miktarda NEO alımı yapabilirsiniz.

NEO Satın Al

NEO sahibi olabilmek için kripto para borsa platformlarını kullanmanız gerekmektedir. Ancak işlem yapacağınız kripto para borsasını seçerken güvenilir ve saygın platformlarından birini seçmeniz yararınıza olacaktır. NEO sahibi olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kullanımı bakımından en kolay kripto para borsası www.bitci.com ile alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

NEO Borsası

Sanal paralara olan yatırımcı ilgisi artıkça buna bağlı olarak da sanal para borsa platformlarının sayısı artmıştır. Yalnız yatırım yapacak kişiler işlem yapacağı platformu seçerken oldukça dikkatli davranmalıdır. Güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com'a hiçbir ek bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğinizi tamamladıktan sonra ise belirlediğiniz miktarda sanal para birimi satın alabilirsiniz.

NEO Grafik

Sanal para piyasalarına yatırım yapan yatırımcılar, herhangi bir yatırım adımı atmadan önce ilgili sanal para biriminin geçmiş verilerini içeren grafiği inceleyerek hem fiyat hareketleri hem de dip ve zirve noktaları konusunda fikir sahibi olabilirler. Böylelikle de yatırımcının yatırım kararı alma noktasında yardımcı olur.

NEO Türkiye

Global piyasalarda olduğu gibi Türkiye’de de yatırımcıların NEO sanal para birimini satın alacağı kripto para borsa platformları bulunmaktadır. Sanal para borsalarında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen NEO'yu Türkiye’de güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com'dan satın alabilirsiniz.

NEO Analiz

NEO sanal para birimi sahibi olmak isteyen kişilerin, yatırım yapmadan önce ilgili kripto para birimiyle ilgili yayınlanan birçok analizi incelemeleri ve değerlendirmeleri doğru zamanda doğru yatırım kararı almalarına yardımcı olacaktır. Özellikle de isim yapmış analistlerin analizlerini takip etmenizi öneririz.

NEO Nasıl Üretilir

Dijital para birimi NEO, birçok kripto para biriminde olduğu gibi madencilik yoluyla üretilmektedir.

NEO Forum

NEO’ya yatırım yapan ya da yatırım yapmayı planlayan yatırımcılar birçok forum sitesinde yer alan başlıklar altında fikir alış verişinde bulunarak yatırımlarına yön verebiliyor. Ancak, bu durum bir takım riskler de barındırabilir. Bu sebeple kişiler dikkatli olmalı ve güvenilir sitelerden uzaklaşmamalıdırlar.

NEO Haber

Kripto para birimi NEO, yaşadığı fiyat hareketleri ile birçok yatırımcıların dikkatini çekerken,  yatırımcı sayısını artırmayı sürdürmektedir. Sanal para birimleri üzerinde yaşanan fiyat hareketlerinde yaşanan yeni gelişmelerin ve haber akışlarının da etkisi olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Yani kripto para birimi dünyasına yatırım yapan yatırımcıların haber akışlarını ve yaşanan son gelişmeleri takip etmeleri doğru yatırım kararı almak konusunda fayda sağlayabilir.

NEO Nereden Alınır

Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden NEO ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum