TRON

Tron

TRON Nedir

TRON, Singapur menşeili bir sanal para birimi olup, çoğu coin gibi merkeziyetsiz bir yapısı vardır. 2017 yılında ortaya çıkan TRON'un para birimi TRONIX, sembolü ise TRX olarak tanımlanmıştır.

Temeli yenilikçi teknoloji Blockchain yani blok zincirine dayanan TRON, eğlence sektörüne yönelik olarak kurulurken, kişilerin istediği içerikleri kişilerle dilediği zaman ve dilediği şekliyle paylaşmasını amaçlamaktadır. Dünyada herhangi bir yerde olan bir kişi, TRON'u kullanarak içerik ve data yaratabilir ve depolayabilir. İnsanlar, mevcutta kullanılan medya platformlarının aksine, TRON'da tam olarak özerkliğe sahiptirler.

TRON Madenciliği

TRON Madenciliği, Blockchain yani blok zinciri alt yapısını kullanan diğer kripto para birimleri ile aynıdır. Buna göre, TRX coin üretimi yapan yatırımcılar, yapılan bütün işlemleri kayıt altına almalarına karşın TRON coin kazanır.

TRON Nasıl Alınır

TRON’u kripto para borsalarından satın alabilir ve satabilirsiniz. Bitcoin alım ve satım işlemi için Türkiye’nin en güvenli, hızlı ve geniş kripto para havuzuyla müşterilerine en iyi kripto arşivini sunan bitci.com adresiniz olacak.

1-    Öncelikle piyasanın en güvenilir kripto para borsa sitelerinden olan https://www.bitci.com/ adresine giriş yapıyorsunuz.

2-    Açılan sayfada ekranın hemen sağ üst köşesinde yeni üyelik ikonunu göreceksiniz. Bu ikona tıklamanız alım satım yapmak için ikinci adımınız olacak.

3-    Bu kısımda sizden bazı bilgiler istenecek. Bilgilerinizi eksiksiz doldurduktan sonra üye Bitci.com sitesine üye olma işlemini tamamlanmış oluyor. Bunun sonrası tekrar Bitci.com adlı internet sitesine giriş işlemini gerçekleştirin

4-    ‘Hesap Onay Yönetimi' bölümünden doğum tarihi ve T.C. kimlik numaranız gibi bilgileri doldurup bu aşamayı tamamlayın. Eğer daha önce bu işlemi yaptıysanız bu kısmı geçme imkanınız bulunuyor.

5-    Hesabınızda herhangi bir kripto para veya TRY bulunmuyorsa TRY yatırma bölümüne giriş yapın ve hesabınıza banka havale/EFT veya papara kullanarak TRY yatırın. Hesabınızda kripto para veya TRY bulunuyorsa bu kısmı atlayabilirsiniz.

6-    Borsa ekranında sol üst köşede TRY marketine tıklayın ve hemen altında TRX’e tıklayın.

7-    TRX alış kutusuna istediğiniz fiyattan alış emri verebilirsiniz. Bunun dışında market fiyatından almak için miktar kısmını doldurarak emir girişini gerçekleştirme imkanına sahip olacaksınız.

Belirlediğiniz emir ile piyasada eşleşen bir alış veya satış oluşursa sistem girmiş olduğunuz emri otomatik olarak gerçekleştirir.

Bu adımları izleyerek Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden TRON ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

TRON Ne Kadar

Temeli yenilikçi teknoloji Blockchain yani blok zincirine dayanan TRON, özellikle 2018 yılının son çeyreğinde sert fiyat hareketleri gösterdi. Kripto para birimi TRON, bu yazıyı hazırladığımız dakikalarda (28.07.2019) 0.02 dolar seviyesinde bulunurken, düne göre ise yüzde 3.06 oranında yükselişte seyrediyor.

TRON Fiyat

Çoğu coin gibi merkeziyetsiz bir yapısı olan TRON, bu yazıyı yazdığımız zamanda (28.07.2019) 0.02 dolar seviyesinde bulunurken, düne göre ise yüzde 3.06 oranında değer kazanmış görünüyor. TRON satın almak istiyorsanız hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye olabilirsiniz. Borsa menüsünden BTC seçerek belirlediğimiz sayıda TRX satın alımı yapabilirsiniz.

1 TRON Kaç TL

Eğlence sektörüne yönelik olarak kurulan TRON, TL değeri üzerinden ise bu yazıyı yazdığımız zamanda (28.07.2019) 0.12 TL seviyesinde bulunuyor. TRON sahibi olmak artık çok kolay. Hemen www.bitci.com'a hiçbir ek ücret vermeden üye oluyoruz. Borsa menüsünden TRX seçerek istediğimiz sayıda TRX alımı yapabilirsiniz.

TRON Kaç Dolar

Kripto para birimi TRON, bu yazıyı hazırladığımız zaman (28.07.2019) 0.02 dolar seviyesinde hareket ederken, düne göre fiyatı yüzde 3.06 oranında değer kazandı. www.bitci.com'a girip ek bir ücret ödemeden üye olun. Daha sonra borsa menüsünden XRP seçip belirlediğiniz miktarda TRON alımı yapabilirsiniz.

TRON Satın Al

TRON sahibi olmak isteyen kripto para yatırımcıları, kripto para borsalarından istedikleri işlemleri gerçekleştirerek TRON sahibi olabilirler. TRON sahibi olmak istiyorsanız Türkiye’nin en güvenilir ve kullanımı bakımından en kolay kripto para borsası www.bitci.com sizleri bekliyor olacak.

TRON Borsası

Sanal para birimlerine ilginin artmasıyla beraber, sanal para borsalarının da sayıları buna oranla yükselmiştir. TRON sahibi olmak isteyen yatırımcılar bu sanal para borsalarını kullanarak satın alma işlemi yapabilirler. Güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay kullanım arayüzü ile www.bitci.com'a ek bir ücret ödemeden üye olabilirsiniz. Üyeliğiniz tamamladıktan sonra belirlediğiniz miktarda kripto para alabilirsiniz.

TRON Grafik

Bütün dijital para yatırımcılarının yatırım yapmadan önce geçmiş TRON grafiklerini incelemeleri faydalarına olacaktır. Böylelikle TRON’un geçmiş zamanlarda yaşanan değer hareketlerini ve aynı zamanda bunun yanında dip ve zirve noktalarıyla ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

TRON Türkiye

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de sanal para borsaları oldukça ilgi gördü ve görmektedir. TRON’da en çok ilgi gören 10 kripto para biriminden biri olmuştur.  Kripto para borsalarında kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen TRON'u Türkiye’de güvenilir altyapısı ve kullanıcıya sağladığı kolay arayüzü ile www.bitci.com'dan satın alabilirsiniz.

TRON Analiz

Her dijtal para biriminde olduğu gibi TRON’da da piyasa analizleri yatırımcılar için oldukça kritik olabiliyor. Özellikle yatırımcıların yatırım yapmadan önce analizleri takip etmeleri oldukça önemli. Tanınınmış piyasa analistlerinin yaptığı teknik analizleri takip ederek yatırım kararı alabilirsiniz.

TRON Nasıl Üretilir

TRON, madenciliği yapılan bir kripto para birimidir. TRON Madenciliği, blok zinciri alt yapısını kullanan diğer sanal para birimleri ile aynı özellikleri taşımaktadır.

TRON Forum

Kripto para birimlerine yatırım yapan yatırımcıların oluşturduğu birçok forum başlıği bulunmaktadır. Yatırımcılar bu forum sitelerinden birbirleri ile konuşarak fikir alış verişinde bulunmaktadır. TRON adına da açılmış çok sayıdaki balıktan aynı şekilde kullanıcılar fikir alış verişinde bulunmaktadır.

TRON Haber

TRON ve diğer kripto para birimlerinde yaşanan fiyat hareketlerinde sanal para dünyasında yaşanan yeni gelişmelerin ve haber akışlarının da etkisi olmuştur. Bu duruma bakarak yatırımcıların haber akışlarını ve sanal para piyasasıyla ilgili yaşanan gelişmeleri yakından takip etmeleri faydalarına olacaktır.

TRON Nereden Alınır

Türkiye’nin en güvenilir kripto para piyasası sitelerinden bitci.com internet sitesinden TRON ve diğer kripto para birimlerine yatırım yapabilirsiniz…

Bitci.Com'a Üye Olmak İstiyorum